Organizacja pracy nauczyciela.

  Praca pedagoga jest jednym z tych specyficznych zawodów, w których praca nie kończy po zamknięciu drzwi swojej "firmy". Ona trwa 24 godziny na dobę. Znacie to?
  Nawet wieczorem przeglądając Internet oraz media społecznościowe zapisujemy ciekawe informacje i pomysły na prace plastyczne. Nie da się tego wyłączyć. Chcę Wam dziś zaproponować coś, co ułatwi choć trochę planowanie zajęć, uporządkuje informacje o uczniach oraz pomoże zapamiętać te wszystkie ważne daty i godziny.

Plan Dzienny Nauczyciela

  

  Jest to druk do samodzielnego wypełnienia według własnego uznania z najważniejszymi punktami.

  Część planu wypełnia się przed danym dniem, aby wiedzieć, co przygotować na zajęcia i niczego nie zapomnieć. Niektóre pola wypełnia się w trakcie lub już po danym dniu. Sami wiecie najlepiej jakie informacje i gdzie wpisać, ale niżej podejrzyjcie przykładowe wypełnienie Planu.

Metryczka Ucznia

  Jest to zbiór informacji o indywidualnym uczniu. Wszystko w jednym miejscu. Kto by to wszystko spamiętał? Oprócz informacji personalnych takich jak adres zamieszkania i kontakt do rodziców lub opiekunów, odnotowujemy tutaj również notatki o specjalnych potrzebach edukacyjnych dziecka i jego choroby oraz uczulenia. Zobaczcie jak prezentuje się całość oraz przykładowe wypełnienie metryczki. 

Plan zajęć pomocy pedagogiczno-psychologicznej ucznia

  

  Ma on za zadanie pamiętać za Was, kiedy dany uczeń ma określone zajęcia, które zostały mu przydzielone. Zapis godziny, miejsca zajęć oraz prowadzącego usprawni organizację nie tylko nauczycielom, ale także rodzicom i opiekunom. 


  Zapraszam do zakupu druków. Można je wykorzystać wielokrotnie. Dostępne są również druki bez kolorowego tła. 
  

  Niedługo pojawią się też druki dedykowane uczniom, zapraszam więc do śledzenia naszej strony oraz mediów społecznościowych. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *