Koszyki wielkanocne do druku.

Mam nadzieję, że skorzystałaś/eś z moich kilku poprzednich propozycji prac plastycznych związanych z Wielkanocą.
Pomysł powstał spontanicznie. Pracuję nad "większymi" i bardziej czasochłonnymi produktami, ale gdzieś pomiędzy codziennie przychodzi jakaś nowa inspiracja i chęć podzielenia się swoimi pomysłami oraz dania Tobie fajnej pomocy edukacyjnej, którą możesz wykorzystać na zajęciach lub w domu.
Bardzo się cieszę, że mogę dzisiaj podzielić się wzorami druków, z których łatwo powstaje cudna dekoracja.

Ale, do rzeczy...

Wyszywane pisanki już były, baranki też, no i praca z niezawodnych rolek papierowych. Z tymi świętami kojarzy nam się jeszcze koszyczek wielkanocny. Spójrz na trzy druki, które dla Ciebie przygotowałam. 


Do pobrania dostaniesz trzy pliki. Możesz wydrukować szablon (linie), a na drugiej stronie dopasowaną dekorację koszyczka lub wydrukować czysty koszyczek i ozdobić go. Zobacz jak złożyć koszyczki i jak prezentują się, kiedy już włożysz dekoracje do środka. 

* Do pudełeczka z uszami możesz dokleić rączkę, nie uwzględniłam jej w druku, bo to po prostu pasek, którego długość możesz ustalić sam/a. 
*Pudełko - króliczek ma trochę inną trawkę z boku, ta wyszła słabo jakościowo na druku, wiec ją poprawiłam. Na Instagramie pokażę tę lekką różnicę. Aby otrzymać druki napisz do mnie na Facebooku lub Instagramie, szczegóły znajdziesz w postach.

Obserwuj mnie koniecznie po więcej inspiracji i kreatywnych pomocy edukacyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *