Kalendarz miesięczny – styczeń.

kalendarz styczeń
Lubisz planować, zapisywać i z satysfakcją odhaczać zadania w kalendarzu? Mam coś dla Ciebie.
Koniec roku, to czas podsumowań. Ja zaliczam te ostatnie dwanaście miesięcy do "w miarę udanych". Za ostro? Problem w tym, że mam za dużo pomysłów, chcę za dużo, a czasu jest za mało, oczywiście.
Podsumowując Pomagajki udało się:
  • Zaprojektowałam i wprowadziłam pierwsze produkty oraz darmowe materiały do druku.
  • Powstała strona na Facebooku.
  • Powstał profil na Instagramie.
  • Powstała strona pomagajki.pl.
  • Powstał sklep z automatyzowaną sprzedażą i bezpiecznymi płatnościami.
To tylko kilka tych najważniejszych i największych kroków rozwoju marki. Poza tym poznałam wiele fajnych ludzi i wzięłam udział w świetnych szkoleniach. Strona cały czas będzie się rozwijać. Chcę pomagać nauczycielom, rodzicom, opiekunom i ich podopiecznym w rozwoju oraz ułatwianiu pracy. Pomysłów mi nie zabraknie. Może tylko czasu. Fajnie, że tutaj jesteś ze mną. Obserwuj i komentuj, nie gryzę. Przyjmuję również sugestie i biorę pod uwagę Twoje pomysły na ulepszenie istniejących lub tworzenie nowych druków. Daj znać, że korzystasz z druków i doceniasz moją pracę. Będzie mi bardzo miło.

Teraz przejdźmy do głównego tematu postu. Zaprojektowany w stylu, który lubię i mam nadzieję, że również Tobie przypadnie do gustu. Prosty kalendarz miesięczny na styczeń. W kratkach znajdziesz miejsce na zapisanie wydarzeń, a pod tabelką zapiszesz notatki i ważne rzeczy. Zobacz jak wygląda całość. Mój już wisi wypełniony na lodówce.
kalendarz styczeń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *