Kalendarz miesięczny – maj.

O nieee, jak ten czas szybko leci…

Dobra, typowe narzekanie mam już za sobą. Zapraszam więc do skorzystanie z darmowego kalendarza z bonusem.

Jak co miesiąc wypełniłam dla Ciebie cały miesiąc nietypowymi świętami, które mogą przydać się do organizowania fajnych aktywności w placówce lub w domu. Tych świąt jest oczywiście więcej. Chyba każdy przedmiot, zawód, zwierzę i roślina mają swój dzień.

W tym miesiącu bonusem, który sobie wymyśliłam w głowie jest „Wyzwanie tygodniowe„.

(Przyjmuję też propozycje druków od Ciebie. Daj znać, jeśli masz pomysł, a ja go wyczaruję.)

W mediach społecznościowych jest wiele takich wyzwań. Miesiąc wydaje mi się za długim czasem na jakiekolwiek wyzwanie i staram się realizować mniejsze cele – wtedy lepiej to wychodzi. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby jeden cel przepisywać co tydzień. Zaczynamy więc od małych kroków.

Taka tabelka świetnie sprawdzi się również dla dzieci. Tydzień to optymalny okres czasu dla młodego człowieka. Wspólnie ustalcie cel (lub cele) i wybierzcie nagrodę. Pamiętaj, aby powiesić go w widocznym miejscu i aktualizować go wspólnie. Cele możesz odhaczać tradycyjnym „dziubkiem”, naklejkami, które masz w domu, małymi rysunkami, albo kółeczkami, które są do ściągnięcia poniżej. Są one dostosowane rozmiarem do kratek. Mają krótkie hasła, ale możesz też uzupełnić je sam/a.

Zobacz jak wyglądają druki na Maj.
Bardzo dziękuję za wszystkie polubienia i obserwację. To daje ogromnego kopa do działania.

W maju pojawią się dekoracje, prace plastyczne i druki z okazji Dnia Matki. Zachęcam więc do obserwowania mediów społecznościowych. Odezwij się czasem i daj znać, jeśli skorzystasz.

Tutaj znajdziesz więcej pomysłów, inspiracji oraz kreatywnych pomocy edukacyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *