FAQ

Kim jestem?

Pasjonatką pedagogiki, terapii oraz grafiki. Ukończyłam resocjalizację, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą, oligofrenopedagogikę oraz edukację przedszkolną i wczesnoszkolną, a także wiele kursów doskonalących związanych z moim zawodem. Odbywałam praktykę w szkole. Mam 10-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku terapeuty zajęciowego. Prowadziłam zajęcia rewalidacyjne z osobami z niepełnosprawnościami w każdym stopniu i z niepełnosprawnościami sprzężonymi. Prowadziłam dodatkowe zajęcia edukacyjne, komputerowe, fotograficzne, organizowałam imprezy okolicznościowe. Współpracowałam z wieloma organizacjami, ośrodkami dla osób z nps oraz prasą. To nie przechwałki, ale fakty, które pozwolą Tobie na poznanie moich kompetencji, aby wiedzieć, kto dla Ciebie tworzy pomoce.

Skąd pomysł?

Kiedy zaczynałam pracę, na rynku nie było wielu pomocy dla terapeutów. W trakcie pracy wykorzystywałam dostępne przedmioty, które miałam „pod ręką” i przekształcałam je w pomoce terapeutyczne. Tworzyłam druki i zajęcia od podstaw. Dopiero jednak teraz przeniosłam się do internetu. Mam nadzieję, że skorzystasz z mojej wiedzy i pomocy zarówno darmowych jak i płatnych.

Jak działa sklep?

Sklep posiada Politykę Prywatności oraz Regulamin Sprzedaży stworzony przez prawnika. Po zakupie produktu i wpłacie na konto za pomocą zweryfikowanych i bezpiecznych płatności dostajesz produkt automatycznie na maila. Link do pobrania jest aktywny przez 90 dni.

Kto projektuje grafiki?

Grafiki projektuję sama. W razie konieczności korzystam z darmowych banków zdjęć, które są udostępnione przez autorów na mechanizmie Creative Commons Zero. Niektóre zdjęcia wykonuję sama, jeśli mam taką możliwość i sprzęt oraz warunki. Do tworzenia wykorzystuję programy do tworzenia grafiki oraz video. Wszystkie pomysły są mojego autorstwa i zaznaczam, że nie zgadzam się na ich kopiowanie oraz rozpowszechnianie bez mojej zgody. Wyjątkiem są darmowe materiały, które są do pobrania ze strony (w postach) i znajduje się tam zawsze taka informacja. Bądźmy uczciwi i szanujmy czas oraz pracę innych. Dziękuję.

Dlaczego takie ceny?

Grafiki są wykonane z najwyższą starannością, wkładam w nie dużo serca oraz czasu. Uważam, że nie są to wygórowane ceny. Nie chcę dawać Tobie produktów z tysiącem stron zapełnionych bezsensownie. Wolę tworzyć mniejsze pakiety, tematyczne z konkretnymi i przejrzystymi informacjami/zadaniami/ćwiczeniami. Staram się stawiać na jakość a nie ilość. Często robię promocje, rozdania, udostępniam również darmowe materiały oraz dzielę się wiedzą, instrukcjami wykonania i pomysłami.

Czy można zakupić gotowy produkt?

Obecnie nie ma możliwości zakupu gotowych (np. zalaminowanych lub wydrukowanych) produktów. Sprzedaję pliki w formacie .pdf . Jeśli pojawią się chętni na zakup produktów fizycznych, możliwe, że i takie się pojawią.

Czy można zamówić konkretną pomoc wymyśloną przeze mnie lub pomoc personalizowaną?

Najlepiej skontaktować się ze mną poprzez wiadomość prywatną na Facebooku, Instagramie lub mailowo – kontakt. Podpisanie pakietu, napisanie dedykacji, imienia dziecka czy wstawienie jego zdjęcia nie powinno być problemem. Pomysły na pomoce chętnie przyjmuję, przecież to dla Ciebie tworzę. Na bieżąco konsultuję się z nauczycielami, aby je udoskonalić i zorientować się co może się przydać zarówno nauczycielom/terapeutom/rodzicom jak i ich podopiecznym.